ClickCease
Slider

STRĀDĀJIET KOPĀ AR MODS!

Jūs esat autoservisa īpašnieks? Vai Jūs interesē iespēja paplašināt savu pakalpojumu klāstu? Varbūt Jūs vēlaties uzsākt automobiļu pielāgošanas (čiptūninga) un sistēmu atslēgšanas biznesu, iemācīties viegli strādāt ar dzinēja vadības blokiem un piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvu servisu? Mums ir, ko piedāvāt! Pievienojieties mūsu dīleru tīklam! Tas ir izdevīgi, uzticami un nav dārgi..

MĒS PIEDĀVĀJAM 2 SADARBĪBAS VEIDUS

FAILU SERVISS

Ja Jums ir aprīkojums dzinēja vadības bloka mikroprogrammas nolasīšanai un ierakstīšanai, mēs varam piedāvāt ekstra klases failu servisu ar failu modifikāciju atbilstoši Jūsu vajadzībām. Fiksēta cena, piekļuve personīgajam portālam, kā arī ātra failu apstrāde.

DĪLERA PĀRSTĀVNIECĪBA

Ja Jums nav personīgā aprīkojuma, mēs piedāvāsim visplašāko SLAVE aprīkojuma spektru un ērtu dīleru portālu, lai Jūs varētu uzsākt savu biznesu čiptūninga un sistēmu atslēgšanas jomā. Izvēloties šo variantu, Jūs kļūstat par Mods oficiālo pārstāvi jebkurā pasaules vietā.

LIELISKI SADARBĪBAS NOSACĪJUMI

APMĀCĪBAS

Mēs paskaidrosim darbības principu, kā veikt diagnostiku un dzinēja vadības bloka nolasīšanu un ierakstīšanu. Palīdzēsim izvēlēties aprīkojumu un sniegsim tehnisko atbalstu.

APRĪKOJUMS

Ja Jums nav interfeisa dzinēja vadības bloka mikroprogrammas nolasīšanai un ierakstīšanai, mēs varam palīdzēt veikt izvēli. Pie mums tāpat var iegādāties plašu aprīkojuma klāstu "slave" versijā.

FAILU SERVISS

Kvalitatīvi pielāgots automobilis - Jūsu biznesa panākumu atslēga. Visi mūsu dīleri iegūst ekstra klases failu servisu no Mods: viss, kas Jums jādara - jānolasa fails un jāveic tā augšupielāde mūsu sistēmā, norādot nepieciešamās izmaiņas. Mēs modificējam failu (lielākā daļa pasūtījumu tiek izpildīta 1 stundas laikā), un Jums atliek vienkārši to ierakstīt.

KVALITATĪVS ČIPTŪNINGS

Mods pielāgotie automobiļi ir pazīstami ar saviem iespaidīgajiem rezultātiem. Sadarbojoties ar mums, Jūs pievienosieties profesionāļu komandai un Jums radīsies iespēja piedāvāt saviem klientiem patiesi kvalitatīvu čiptūningu.

SISTĒMU PROBLĒMU RISINĀJUMI

Mums ir uzticami risinājumi praktiski visu izplatīto ekoloģijas sistēmu atslēgšanai jebkuros automobiļos - no mazlitrāžas auto līdz pat kravas transportam, kā arī lauksaimniecības un celtniecības tehnikai.

DĪLERU ATBALSTS

Jūs nepaliksiet aci pret aci ar problēmu. Mēs konsultēsim visos radušajos jautājumos, paskaidrosim, kā un ko ir nepieciešams darīt, palīdzēsim problēmu rašanās gadījumos. Galvenais aspekts, izvēloties partneri darbam ar automobili - tas ir kvalitatīvs atbalsts, un šajā jautājumā Mods nodrošina vislabāko servisu.

IR RADUŠIES JAUTĀJUMI VAI VĒLATIES PIEVIENOTIES MŪSU KOMANDAI?

© 2021 MODS.LV. All Rights Reserved.

Sazinieties ar mums uzreiz!