ClickCease
KVALITATĪVS ČIPTŪNINGS

IESPAIDĪGS REZULTĀTS NO PROFESIONĀĻIEM

Slider

UZZINIET SAVA AUTOMOBIĻA IESPĒJASIzvēlieties automašinu no saraksta

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

DZINĒJA ČIPOŠANA

Profesionāls vieglo un kravas automobiļu, kā arī industriālās tehnikas čiptūnings. Kvalificēta pieeja, oriģinālais aprīkojums un programmnodrošinājums. Darba sertifikāts..

Kvalitatīva dzinēja darbības režīmu iestatīšana, izmantojot noslīpētas kalibrācijas. Satriecošs rezultāts, kas ir pilnībā drošs automobiļa komponentēm.

Mēs veicam šādus iestatījumus

STAGE 1 pielāgošana

ПDzinēja vadības bloka pārprogrammēšana ar mērķi palielināt jaudu bez mehāniskas iejaukšanās. Šis tūninga veids standarta automobiļu īpašnieku vidū ir vispopulārākais..

EKO tūnings

Dzinēja vadības bloka iestatīšana ar mērķi maksimāli samazināt degvielas patēriņu. Īpaši populārs šis tūninga veids ir kravas automobiļu un industriālās tehnikas īpašnieku vidū, ļaujot kravas transportam ietaupīt līdz pat 4l/100km..

STAGE 2-3 pielāgošana

Dzinēja, ieplūdes un izplūdes mehāniskā pielāgošana un bloka pārprogrammēšana jaunā konfigurācijā ar mērķi sasniegt maksimālu rezultātu.

ČIPTŪNINGS + KOMPONENŠU ATSLĒGŠANA

Kombinētu risinājumu realizācija ar visdažādāko dzinēja sistēmu (DPF/EGR/FLAPS/ADBLUE/CAT) atslēgšanu un čiptūningu.

PAPILDU SPORTA OPCIJAS

Pop&Bangs, popcorn limiter, launch control aktivizācija, maksimālā ātruma, apgriezienu, no-lift shift, map-switch/multimap ierobežotāju noņemšana, sport button tūnings, start-stop atslēgšana, BMW sporta displeju kalibrācija utt.

ANALĪZE UN LABOŠANA

Veikto izmaiņu (čiptūninga/sistēmu atslēgšanas) kvalitātes pārbaude un trešo personu pieļauto kļūdu labošana gadījumā, ja Jūsu auto ir cietis nekvalitatīva servisa dēļ. Iespējama rūpnīcas iestatījumu atjaunošana un faila izveide īstā oriģināla pamatā.

Vairāk par čiptūningu:

KAS IR ČIPTŪNINGS

ČIPTŪNINGS (chiptuning, ECU Remapping) - standarta dzinēja vadības bloka mikroprogrammatūras nomainīšana pret modificētu ar mērķi palielināt jaudas īpašības, griezes momentu un ekonomiju. Visi mūsdienu automobiļi ir aprīkoti ar dzinēja vadības bloku (EVB/ECU/DME/ECM) vai datoru, kas kontrolē visus dzinēja darbības aspektus: degvielas - gaisa maisījumu, aizdedzes brīdi, sprauslu darbību, kompresijas kontroli (automobiļos ar turbokompresoru) u.tml. Izmaiņas dzinēja vadības mikroprogrammā ar mērķi palielināt jaudu, griezes momentu, elastīgumu un degvielas ekonomiju - tas arī ir čiptūnings. Pievērsiet uzmanību tam, ka čiptūnings un čipboksu uzstādīšana - tās ir pilnīgi dažādas lietas, un čipboksu nevar uzskatīt par profesionālu risinājumu. .
Image

ČIPTŪNINGA VEIDI

Atkarībā no dzinēja, ierobežojumu un iespēju līmeņa, kā arī izvirzītajiem mērķiem, tiek izšķirti vairāki čiptūninga pamatveidi:

 • Jaudas klases mainīšanaj - rūpnīcā "nozagtās" jaudas atgriešana. Tiek pielietota, kad rūpnīca ražo vienādas jaudas dzinēju, taču ar programmatūras palīdzību šo jaudu dažādos modeļos ierobežo. Ar mūsu palīdzību Jūs varat noņemt šo ierobežojumu.  
 • Ekotūnings - šāda tūninga mērķis ir maksimāli samazināt degvielas patēriņu. Īpaši populārs tas ir kravas auto īpašnieku vidū, kur tiek panākta līdz pat 4l/100km ekonomija.
 • Stage 1- vispopulārākais vieglo automobiļu tūninga veids. Nav nepieciešama mehāniska pielāgošana, un paliela jaudas un griezes momenta pieaugumu vidēji par 30% (programmatūrā ierobežotos auto līdz pat 105%) be īpaša degvielas patēriņa pieauguma, biežāk to samazinot līdz pat 1,5l/100km.
 • Stage 2 -- "agresīvāka" iestatīšana, kā īstenošanai nepieciešami nebūtiski mehāniski darbi (katalizatora un/vai kvēpu filtra + panel filter izņemšana)..
 • Stage 3 un uz augšu: šie čiptūninga veidi ir attiecināmi uz “Power tuning” klasi, un to īstenošanai ir nepieciešams veikt būtiskus mehāniskos darbus (izpūtējs, ieplūde, turbīnas utt.). Šāds tūnings ļauj vairākkārtīgi palielināt auto jaudu, salīdzinājumā ar rūpnieciski iestatīto.

 

Image

VAI ČIPTŪNINGS IR VIENKĀRŠA JAUDAS PALIELINĀŠANA?

NĒ. Kvalitatīvs čiptūnings - tie ir pavisam jauni Jūsu automobiļa radītie iespaidi. Mainās viss auto raksturs. . Dzinējs rada lielu griezes momentu, kā rezultātā auto kļūst "vieglāks", pazūd smaguma sajūta ātruma uzņemšanas brīdī, pārvietoties pilsētā kļūst krietni patīkamāk, bet uz šosejas, pateicoties vienmērīgam griezes momentam, jūs iegūstat stabilu paātrinājumu un pārliecību apdzīšanas manevros.Mēs novēršam uzrāviena pazušanu noteiktos apgriezienos - dzinējs labprātīgi "iegriežas" līdz pat pašam limitam. Tiek maksimāli novērsta "aizdomāšanās" akseleratora pedāļa nospiešanas reizē - automobilis uz pedāļa nospiešanu reaģē uzreiz. Pārstrādājot pārnesuma kārbas un dzinēja mijiedarbības algoritmu,mēs panākam saskaņotu to darbību, ātrāku un precīzāku pārslēgšanos bez nepatīkamiem spērieniem un tukšumiem. Degvielas ekonomija - tas ir vēl viens svarīgs faktors. Vairumā auto ar jaudas palielināšanas palīdzību jūs iegūsiet arī labāku degvielas ekonomiju, kas rada vidēji 10% ietaupījumu. Un tas viss - tikai neliela daļa to priekšrocību, kuras jūs iegūsiet pēc čiptūninga procedūras veikšanas. 

Galvenās priekšrocības:

 • Jaudas un griezes momenta palielināšana
 • "Elastīguma" palielināšana patīkamākai braukšanai pilsētā
 • "Aizdomāšanās" novēršana, nospiežot akseleratora pedāli 
 • Ātrāka un plūdenāka automātiskās pārnesumu kārbas pārslēgšanās
 • Degvielas ekonomija (atkarīga no braukšanas stila)
 • Turbīnas aiztures maksimāli iespējamā samazināšana

KĀDAS VĒL IR PRIEKŠROCĪBAS, UN VAI TAS IR DROŠI?

 1. Jūs varat iegādāties auto LĒTĀK , un ar pielāgošanas palīdzību padarīt to JAUDĪGĀKU par dārgākiem modeļiem. Spilgts piemērs - īpašnieks meklēja BMW X5 f15 4.0d 313ZS, kas maksā gandrīz par 10 tūkst. eiro vairāk par analoģisku automobili ar 3.0l 258ZS dzinēju. Pēc konsultācijas ar mums tika pieņemts lēmums par lētāka modeļa iegādi. Pēc mūsu pielāgošanas darbiem jau Stage 1 līmenī tika iegūti 311ZS, bet pēc pāriešanas uz Stage 3 (Downpipe + hibrīdturbīna) automobilis ieguva 380ZS. Tāda pielāgošana nesamazinās dzinēja un automātiskās pārnesumu kārbas resursus, ļaus būtiski ietaupīt līdzekļus iegādes brīdī, ļaus ekonomēt līdzekļus nodokļos un auto apkalpošanā - vieni vienīgi plusi it visā.
 2. Jūs varat ATGRIEZT "NOZAGTO" JAUDU mainot jaudas klasi. Daudzos mūsdienu automobiļos ir identiski dzinēji ar dažādu jaudu, kura ar nolūku tiek ierobežota tieši rūpnīcā. Jaudas klases mainīšana - tā ir šo ierobežojumu noņemšana. Šādu ierobežojumu piemērs ir VAG 1.6d (74ZS un 105ZS - identiski), kā arī VAG 2.0d/3.0d, BMW 2.0i/2.8i (185ZS un 245ZS) un to dīzeļdzinēji 1.6d/1.8d/2.0d (visur ir 2l dzinējs (izņemot jaunos 1.6)), Volvo (D3 un D5 identiski) un tā tālāk. Galvenā priekšrocība - jūs varat iegādāties lētāku auto, maksāt par to mazāk nodokļos un, mainot tā jaudas klasi, baudīt visas jaudīgāka modeļa priekšrocības. Tāda modeļa piemērs - BMW 116d ar 2l motoru iegūst 74ZS un 140NM pieaugumu tikai, pateicoties uzlikto ierobežojumu noņemšanai, un tādā veidā tas kļūst par pilnvērtīgu BMW 120d. Šāda auto īpašnieks maksā ceļa nodokli kā par 116d auto, bet faktiski pēc mūsu paveiktā darba saņem 120d ar Stage 1 pielāgošanu. CSDD nav iespējams pārbaudīt automobiļa jaudu, tādēļ auto īpašnieks var mierīgi turpināt izmantot visas “pēc papīriem vājāka” auto priekšrocības.
 3. JŪSU PĀRLIECINĀTĪBA PIE STŪRES. Spraiga apdzīšana, ātrs starts no krustojuma, nepieciešamība strauji paātrināties - pateicoties čiptūningam, Jūsu automobilis sniegs Jums nepieciešamo rezervi tieši tad, kad tas ir nepieciešams.
 4. DROŠĪBA IR GARANTĒTA. Mēs lieliski saprotam, ka automobili ir svarīgi padarīt ne tikai jaudīgāku, bet ir nepieciešams saglabāt arī visas tā ekspluatācijas īpašības. Mēs esam ieinteresēti strādāt ar pastāvīgiem, apmierinātiem klientiem, tāpēc mūsu darba prioritāte ir drošība, un tūkstošiem apmierinātu klientu ir labākais mūsu profesionalitātes pierādījums.

   

KĀ NOTIEK ČIPTŪNINGA PROCEDŪRA?

Mēs nodrošinām atbildīgu pieeju auto pielāgošanas procesam. Tiek veikta turbokompresora, sprauslu un ieplūdes sistēmu diagnostika ar mērķi pārliecināties, vai nenotiek gaisa noplūde, kā arī ekoloģijas sistēmu (EGR/DPF/Katalizators) u.c. diagnostika. Ja klients vēlas un uzskata par nepieciešamu, mēs piedāvājam veikt auto apkalpi, sprauslu un ieplūdes kolektora (carbon clean) tīrīšanu, eļļas un filtru maiņu. Tālāk tiek veikts tiešais darbs ar dzinēja vadības bloku. Mēs nolasām oriģinālo dzinēja vadības bloka programmu, modificējam to un ierakstām atpakaļ. Tā kā mēs lietojam tikai oriģinālo, dārgi maksājošu aprīkojumu, lielākajai daļai automobiļu oriģinālās mikroprogrammas nolasīšana no dzinēja vadības bloka un modificētā faila ierakstīšana notiek, izmantojot automobiļa diagnostikas portu. Citiem vārdiem sakot - mēs neņemsim ārā dzinēja vadības bloku, neatvērsim to un nepieslēgsimies tam atvērtā veidā, kas garantē pilnu drošību. Gadījumā, kad strādāt ar bloku, izmantojot OBD portu, nav iespējams, mēs izmantojam speciāli izstrādātus rīkus, kas paredzēti, lai akurāti noņemtu bloku un atvērtu to, pieslēgtos tam (bez nepieciešamības strādāt ar lodāmuru) un saliktu to atpakaļ tieši tāpat kā rūpnīcā. Jāpiezīmē, ka arī šeit, pateicoties mūsu aprīkojumam, lielāko daļu bloku pēc to demontāžas atvērt nav nepieciešams - mums vienkārši vajag pieslēgties blokam tieši. Jebkurā gadījumā un jebkura veida darbu veikšanas procesā mēs garantējam pilnīgu drošību un pilnībā sedzam visus riskus. Pēc modificētā faila ierakstīšanas tiek veikta papildu diagnostika un testa brauciens, pēc kura tiek pieņemts lēmums par papildu pielāgošanas nepieciešamību. Kad viss ir gatavs, mēs automobili nododam klientam. Mūsu datu bāzē tāpat paliek automobiļa faili (oriģinālais un modificētais) - gadījumā, ja rodas nepieciešamība atgriezt automobili tā sākuma stāvoklī (piemēram, pirms vizītes pie dīlera garantijas gadījumā).

MODS PIELĀGOŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

ORIĢINĀLAIS APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

Darbā tiek izmantota tikai oriģinālā, dārgi maksājošā aparatūra un programmnodrošinājums. Tas garantē maksimālu drošību bloku pārprogrammēšanas laikā. Nekādu ķīniešu kopiju un tamlīdzīgu lūžņu, kas nav droši Jūsu automobilim!

PILNĪGA DROŠĪBA

Mēs garantējam tādu automobiļu komponenšu kā DPF kvēpu filtra, katalizatoru, sensoru u.tml. pilnīgu drošību. Tas ir ļoti svarīgs aspekts - vēršoties pie mums, jūs esat 100% pasargāti no nepatīkamām sekām.

MODS - TAS IR "MASTER", NEVIS "SLAVE" SERVISS

Mēs esam serviss, kas ir čiptūnēšanas iestatīšanas failu izgatavotājs un piegādātājs (Master). Citiem vārdiem sakot, mēs paši veicam visus ar dzinēja vadības bloka mikroprogrammas izmainīšanu saistītos darbus, nevis ierakstām nezināmas un nepārbaudītas programmatūras. Mēs ļoti cieši sadarbojamies ar kalibrāciju piegādātājiem - tādiem kā B&C Consulting, SLT un EVO, kas ļauj izmantot maksimāli kvalitatīvus čiptūninga risinājumus Jūsu automobilim.

REĀLS, PĀRBAUDĪTS REZULTĀTS

Mēs neveicam eksperimentus ar Jūsu automobili - visa pielāgošana ir pārbaudīta uz stenda un reālos automobiļos. Solīt jaudas palielināšanu - tas ir viens, taču panākt reālu rezultātu - pavisam kas cits. Ar MODS jūs varat vienmēr būt pārliecināti par to, ka esat saņēmuši vislabāko no iespējamā.

INDIVIDUĀLA UZSTĀDĪŠANA

Mēs neizmantojam bāzes ar gataviem apšaubāmas kvalitātes failiem - visas izmaiņas tiek ieviestas manuāli Jūsu auto failā. Tas garantē nepatīkamu seku neesamību, kā arī pilnu atbildību par mūsu paveikto darbu.

IESPĒJA ATGRIEZT IESTATĪJUMUS VAI TURPINĀT PIELĀGOŠANU

Katrs automobilis, kuram ir veikta pielāgošanas procedūra mūsu servisā, tiek reģistrēts mūsu datu bāzē ar pilnu pielāgošanas vēsturi un oriģinālās programmatūras rezerves kopiju. Jebkādu jautājumu rašanās gadījumā jūs vienmēr varat atgriezt dzinēja vadības bloka standarta programmatūru pilnībā bez maksas vai arī pāriet uz nākamo līmeni (piemēram, no Stage 1 uz Stage 2) ar ievērojamu atlaidi.

KAS BŪTU JĀŅEM VĒRĀ, IZVĒLOTIES KAM UZTICĒT SAVU AUTOMOBILI?

Čiptūnings necieš neprofesionālu pieeju. Tikai pareiza pielāgošana garantē lielisku rezultātu un problēmu neparādīšanos. Mods.lv izsniedz sertifikātu katram pie mums pielāgotajam automobilim. Lai būtu tiesības izsniegt šādu sertifikātu, ir nepieciešams ievērot visus augstāk aprakstītos nosacījumus, kā arī precīzi izpildīt noteiktas prasības, lai pielāgošana atbilstu augstajiem standartiem, kas tiek piemēroti šajā nozarē. Diemžēl Latvijas (tāpat kā vairuma citu valstu) tirgus ir pārpildīts ar "čipotājiem", kas iegādājušies lētus aprīkojuma klonus un izmanto zemas kvalitātes failu bāzi. Viņu pakalpojumi ir lēti, taču arī to kvalitāte atbilst cenai. Tā rezultāts - nebeidzamas problēmas ar automobili, darbam derīgu detaļu nomaiņa mēģinājumos atrisināt problēmu, automašīnas sabojāšanās "klonu" pielietošanas dēļ un tai secīga vēršanās pie profesionāļiem. Mums bieži nākas sastapties ar auto īpašniekiem, kas ir cietuši no diletantu darbībām. Īpašniekam tas labākajā gadījumā nozīmē jaunus izdevumus par kvalitatīvi izpildītu darbu. Taču, diemžēl, vairumā gadījumu automobiļiem ir nopietnas problēmas ar komponentēm (sprauslas, turbīnas, augstspiediena degvielas sūkņi utt.) pēc nekvalitatīvas pielāgošanas, un ir nepieciešami papildu ieguldījumi, lai novērstu "lētā" čiptūninga radītās sekas. Atcerieties - labāk vispār neveikt čiptūningu, nevis darīt to, vadoties pēc "braukšu, kur lētāk" principa. Jūsu automobilis un jūs esat vērti ko vairāk par ķīniešu klonu un nezināmu failu no 10 dolāru vērtas bāzes. Kvalitatīva rezultāta iegūšanas svarīgākais aspekts - uzticēt sava automobiļa sirdi profesionāļiem: tas ietaupīs jūsu laiku, nervus un naudu, kā arī uzdāvinās neaizmirstamus pielāgotā automobiļa radītos iespaidus.
mods.lv - чип тюнинг

Трудно сделать выбор или хотите записаться в сервис?

© 2021 MODS.LV. All Rights Reserved.