ClickCease
Slider

IZPLŪDES UN IEPLŪDES SISTĒMAS

Izplūdes sistēmas un gaisa ieplūdes sistēmu pielāgošana - automobiļu sagatavošana Stage 2 un Stage 3 tūningam, izmantojot pasaulē pazīstamu zīmolu vidējās vai premium klases detaļas..
Image
Image

Mēs veicam šādus izplūdes sistēmas uzlabojumus

Sporta katalizators un/vai DPF kvēpu filtrs

Automobiļiem ar Stage 2 un augstākas pakāpes dzinēja uzstādījumiem ir nepieciešama iejaukšanās izplūdes sistēmā. Benzīna dzinējos tas nozīmē katalizatoru izņemšanu, savukārt dīzeļa auto - kvēpu filtra izņemšanu. Ja Jūs uztrauc iespējamās problēmas ar TA iziešanu un Jūsu auto ekoloģiskās klases pazemināšana, tad noņemšanas vietā mēs varam piedāvāt sporta katalizatora un/vai DPF uzstādīšanu. Tie atšķiras ar daudz mazāku pretestību izplūdes gāzu plūsmai un ir piemēroti dzinēja Stage 2 iestatīšanai. Tāpat tā var būt lieliska alternatīva bojātam katalizatoram vai kvēpu filtram pat dzinēja standarta jaudai, kā arī ļauj dzinējam "elpot" daudz vieglāk.
Image

Downpipe no karstumizturīga tērauda

Downpipe ir caurule, kas aizvieto kvēpu filtra un/vai katalizatora oriģinālo korpusu. Tā uzstādīšana šajā procedūrā nav obligāta, taču sniedz virkni priekšrocību. Galvenā downpipe priekšrocība salīdzinājumā ar oriģinālo korpusu - labāks dzinēja jaudas atdeves rādītājs, pateicoties vienmērīgākai un apjomīgākai izplūdes gāzu plūsmai un tam, ka kvēpu filtrā neveidojas turbulence - turbokompresors var uzsākt darba režīmu daudz agrāk. Downpipe tāpat atrisina turbīnas "kaukšanas" problēmu, kas rodas kvēpu filtra korpusā tā izņemšanas procesā (dažos modeļos).
Image

Cat back system vai taisnplūdes sistēma (full system)

Atkarībā no vēlamā rezultāta mēs varam veikt gan izplūdes sistēmas daļēju, gan arī pilnīgu nomaiņu. Tiek izšķirtas 2 pamatdaļas:
1. Cat back system - izplūdes sistēmas daļa, kuru uzstāda pēc katalizatora un/vai kvēpu filtra. Tiek pielietota gadījumos, kad vēlaties saglabāt visas ekoloģijas sistēmas.
2. Full System - taisnplūdes izplūdes sistēma, kas pilnībā aizvieto standarta izplūdes sistēmu. Ļauj sasniegt maksimālu veiktspēju un lielisku skanējumu. Vairums sistēmu tiek izgatavotas no nerūsējošā tērauda, kas nodrošina arī lielisku vizuālo izskatu.
Image

Gaisa ieplūdes sistēmas pielāgošana

Hybrid Turbocharger & Turbo Upgrade

Hybrid turbo - tā ir lieliska alternatīva, kad nepieciešams uzstādīt uzticamāku un veiktspējīgāku turbo. Atšķiras ar injicētā gaisa uzlabotām raksturīpašībām un kvalitatīvākiem materiāliem, saglabājot tādu pašu formfaktoru kā standarta turbīnai (tiek uzstādīts tam paredzētā vietā bez pielāgošanas). Parasti tiek uzstādīts automobiļos ar Stage 2 un Stage 3 pielāgojumiem (vai Stage 1 pielāgojumā ar neuzticamām turbīnām, kā, piemēram, VAG BKD dzinējos). Turbo upgrade - nestandarta (palielināta) turbokompresora uzstādīšana Stage 3 un augstākā pielāgošanā, kad rodas nepieciešamība būtiski palielināt injicētā gaisa daudzumu.
Image

Intercooler Upgrade

Intercooler Upgrade - palielinātas veiktspējas interkūlera uzstādīšana, kad nepieciešams palielināt turbīnas injicētā gaisa dzesēšanas efektivitāti. Pateicoties lielākam (salīdzinājumā ar standarta interkūleri) laukumam un pielāgotajai konstrukcijai, dzesēšanas efektivitāte palielinās līdz pat 60 - 80% (atkarībā no konstrukcijas un mērķiem). Veiktsējīgāka interkūlera uzstādīšana tāpat ir nepieciešama, veicot Stage 3 un augstāka līmeņa pielāgošanu (dažos gadījumos ir ieteicams arī Stage 2 līmenī), jo standarta injicējamā gaisa dzesēšanas sistēma netiks galā ar lielākas (salīdzinot ar standarta) gaisa plūsmas dzesēšanu - sevišķi karstos laikapstākļos. Eksistē dažādi interkūleru modeļi un dažādi montāžas veidi - no uzstādīšanas standarta vietā (populārākais) līdz pilnai sistēmas pārveidošanai un uzstādīšanai ar pielāgošanu (FMIC, TMIC, SMIC utt.). 

Image

Panel filter & Cold air system

Panel filter & Cold air system - gaisa ieplūdes sistēmas pielāgošana. Tai pieskaitāms posms no gaisa ņemšanas vietas līdz turbīnai, ieskaitot gaisa filtru. Stage 2 pielāgošanai parasti pietiek vien ar zemas pretestības filtra (Panel filter) uzstādīšanu, savukārt Stage 3 un augstāka līmeņa pielāgošanai ir nepieciešams būtiski palielināt ieplūdes sistēmas caurlaides spēju. Šiem mērķiem uzstāda Cold air system - tiek veikta gaisa ņemšanas vietas pārvietošana no telpas zem motora pārsega uz ārpusi, lai izolētu to no iespējamās uzsilšanas (piemēram, dzinēja darbības dēļ), tāpat var tikt mainīta ieplūdes ģeometrija, ieplūdes cauruļu garums un diametrs, lai maksimāli samazinātu pretestību ieplūdes procesā. Dažreiz tiek pielietota "īsā" ieplūdes sistēma (short ram intake) ar mērķi maksimāli saīsināt gaisa ceļu līdz turbīnai.
Image

Grūti izvēlēties vai vēlaties pierakstīties uz servisu?

© 2021 MODS.LV. All Rights Reserved.