KVALITATĪVS ČIPTŪNINGA RISINĀJUMS NO MODS.LV

MODS.LV – profesionāls serviss, kurš strādā ar dzinēju vadības blokiem (DDE ECU). Mēs piedāvājam kvalitatīva individuāla Remappinga (Čiptūninga) pakalpojumus, remontu un vadības bloku klonēšanu, risinām problēmas ar degvielas patēriņu, DPF/FAP/PDF/EGR/Swirl Flaps/TVA/MAF/AdBlue/BlueTec/BlueMotion problēmas utt. Izstrādāti risinājumi kvēpu filtra izņemšanai, AdBlue un citiem komponentiem, bez kļūdām un sekām. Mēs piedāvājam:

  • ČIPTŪNINGS vieglajiem automobiļiem – droša jaudas un griezes momenta  palielināšana no 5 līdz 40%,  «domāšanas» novēršana un degvielas patēriņa pazemināšana.
  • ČIPTŪNINGS komerciālajam transportam un kravas transportam - jaudas un griezes momenta  palielināšana , degvielas patēriņa pazemināšana no 2 līdz 5 litriem uz 100 km.К  AdBlue sistēmas atslēgšana.
  • DZINĒJU VADĪBAS BLOKU REMONTS – nestrādājošobloku klonēšana, atjaunināšana pēc nekvalificētas iejaukšanas, veikto izmaiņu analīze un kļūdu novērsšana, atjaunināšana pēc mitruma iekļūšanas.
  • DZINĒJA SISTĒMU PROBLĒMU RISINĀŠANA BEZ DETAĻU MAIŅAS – kļūdu novērsšana, kvēpu filtra problēmu risināšana (DPF), EGR, Swirl Flaps, TVA un dažādu kontrolleru problēmas.
  • MOBILAIS SERVISS – Mēs varam atbraukt pie jums un veikt programmēšanas darbus uz vietas.

Visu interesējošo informāciju jūs varat atrast atbilstošajā sadaļā vai arī uzdodot mums jautājumu pa tālruni/e-pastu vai aizpildot kontaktu formu.

Наши недавние проекты

14 Augusts 2017
from ModS
​Шикарному авто - лучший сервис. В нашем сервис...
470 hits
21 Jūnijs 2017
from ModS
Полный комплекс доработки на Audi. Клиент приехал с жалобой на включающийся прож...
849 hits