ClickCease
MODS - ČIPTŪNINGA EKSPERTI

KVALITATĪVA UN DROŠA JAUDAS PALIELINĀŠANA

IZPLŪDES SISTĒMA

DPF/FAP/ADBLUE/NOx REMONTS UN PROBLĒMU RISINĀŠANA

FAILU SERVISS

PROFESIONĀLIE RISANĀJUMI SERVISIEM. ČIPTŪNINGS UN SISTĒMU ATSLĒGŠANA.

previous arrow
next arrow
Slider

UZZINIET SAVA AUTOMOBIĻA IESPĒJASIzvēlieties automašinu no saraksta

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

AUTOMOBIĻU PIELĀGOŠANA UN ČIPTJŪNINGS

MODS - Specializēts Latvijas čiptūninga ateljē. Mūsu darba pamatprofils - čipošana un automobiļu pielāgošana. Tāpat savā studijā mēs izstrādājam un realizējam risinājumus dzinēja sistēmu atslēgšanai un tādu ekoloģijas sistēmu kā, piemēram,  DPF (kvēpu), EGR, AdBlye u.tml. problēmu risināšanai. Mēs piedāvājam failu servisu profesionāļiem un servisu centriem - modificējam failus atbilstoši jūsu vajadzībām. Mūsu komanda specializējas tikai profesionālos risinājumos, lai sasniegtu labāko iespējamo rezultātu. Mūsu pakalpojumi ir paredzēti prasīgiem klientiem, kuri ciena savu automobili, kuriem ir nepieciešams sasniegt pēc iespējas labāko rezultātu. Visus darbus veicam, izmantojot tikai oriģinālo, dārgo aprīkojumu, kas garantē drošību un stabilitāti.

MŪSU UZŅĒMUMA PAMATPAKALPOJUMI

Lai saņemtu detalizētāku informāciju, izvēlieties atbilstošo sadaļu augšpusē esošajā izvēlnē.

DZINĒJU ČIPTŪNINGS

Profesionāla dzinēja vadības bloka programmatūras pielāgošana vieglajām un kravas automašīnām, kā arī industriālajai un lauksaimniecības tehnikai ar mērķi palielināt jaudu, griezes momentu un samazināt degvielas patēriņu.

AAK, DSG UN ZF ČIPTŪNINGS

DSG un ZF automātisko transmisiju pielāgošana un uzlabošana. Problēmu novēršana, ātrāks pārslēgšanās process, darba loģikas uzlabošana, funkciju aktivizēšana.

EKOLOĢIJAS SISTĒMAS

Visplašākais ekoloģijas sistēmu problēmu novēršanas pakalpojumu spektrs - mēs novēršam problēmas tādās ekoloģiskajās sistēmās kā kvēpu DPF, EGR vārsts, AdBlue, katalizatori u.tml.

TEHNISKĀ PIELĀGOŠANA

Ieplūdes (interkūleris, hibrīdturbīnas, gaisa ieplūdes sistēmas) un izplūdes sistēmu (downpipe, full system un tamlīdzīgas sistēmas) pielāgošana, automašīnu aprīkošana ar turbokompresoru, kā arī ritošās daļas, pārnesumkārbu un citu daļu uzlabošana.

FAILU SERVISS

Kvalitatīvs un ātrs failu serviss profesionāļiem. Piedāvājam plašu risinājumu spektru servisiem un visiem tiem, kuru darbs ir saistīts ar nepieciešamību pārprogrammēt dzinēju vadības blokus, bet kuri neveic programmatūras izstrādi patstāvīgi.

DĪLERU ATBALSTS

Uzticams mūsu dīleru atbalsts. Lieliski nosacījumi visiem, kuri izlēmuši pievienoties mūsu komandai un piedāvāt kvalitatīvus čiptūninga un sistēmu atslēgšanas risinājumus savā pilsētā.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Rīga, Brīvības gatve 445f

Tikai ar iepriekšēju pierakstu. Klikšķiniet, lai palaistu navigāciju telefonā.

MODS sociālajos tīklos

ATPAKAĻSAITE

Nederīga tālruņa ievade
Nepareiza e-pasta ievade
Nederīgs Ievadiet ziņojumu
Invalid Input

DAŽI MŪSU DARBI

© 2021 MODS.LV. All Rights Reserved.

Sazinieties ar mums uzreiz!